Banja Vrujci privatni smeštaj Vila Lakić locirana je u ulici Vuka Karadžića koja se nalazi iza Hotela Vrujci. U ponudi za smeštaj su apartmani i sobe za izdavanje u Banji Vrujci. Vila je na istoj udaljenosti od oba bazena – Prve Nove banje i Hotela Vrujci.
Novogradnja.
Svi apartmani i sobe imaju terasu a kuhinje su kompletno opremljenje sa svim elementima za pripremanje hrane. Na svim terasama nalazi se frižider i šporet tako da ko želi da priprema hranu van soba i apartmana ima takvu mogućnost.
Dvorište u Vili Lakić je lepo i prostrano sa fontanom i noćnim osvetljenjem, za potpuno uživanje u banjskim večerima.
Svi apartmani i sobe opremljeni su LCD televizorima sa kablovskim programom. Pored ovoga svaka soba i apartman pruža mogućnost korišćenja WI-FI interneta. Parking prostor je obezbeđen.
Izdavanje apartmana i soba u Vili Lakić u Banji Vrujci aktuelno je u letnjem i zimskom periodu.
- 064/9742-443
- 065/3319-933
- Banja Vrujci vila Lakic